WishLists

My November WishList

15. listopadu 2013 v 21:12 | Petey
MY NOVEMBER WISHLIST

Už dva týdny tu máme listopad :) Sice opožděne, ale i tak přidávám wishlist na tento měsíc. Je tam celkem šest věcí, ale všechny si asi nekoupím. Nejvíc bych chtěla dvojku, trojku a čtverku :) Myslím, že to bude takové stručnější, ale snad to nevadí. Tak jdeme na to!

November WishList

1. Baťoh - Tento baťoh se mi líbí, protože je takový malý a skladný... Taky je dobrý, že je v hnědé barvě :)

2. Svetr - Ano, tuto věc bych chtěla nejvíc. Strašně se mi líbí takovéto svetry a tento má dokonalou barvu :3 Tuto tmavě červenou miluju, je dokonalá :D

3. Ponožky - Další věc, kterou hodně chci :D Jsou to teplé ponožky, které bych nosila jen tak na doma. Hlavně by měli mít ty bambulky :3 Podobné jsem viděla u Berry. Jsou myslím z F&F, takže si pro ně asi taky zajdu :)

4. Boty - A je tu další skvělá věc. Boty. Tyto, co vidíte na obrázku jsou z H&M. Moc se mi líbí ten tvar a že jsou černé. Hodí se snad ke všemu, že. :D

5. Prstýnek - Tento prstýnek je fajn, líbí se mi na něm, že je na dva prsty. Ty s křížem se mi nikdy moc nelíbíli, ale je začínám mít trošku raději :D Kdybych ho někde viděla za dobrou cenu, tak si ho určitě koupím :)

6. Svíčka - Poslední věc je svíčka. Ta má vanilková mi nedávno došla, tak bych chtěla nějakou novou. Přemýšlela jsem nad skořicovou, ale nikde jsem zatím na žádnou nenarazila. Tak třeba se nějaká časem najde ;)

Toto byl takový hodně stručný článek, ale chtěla jsem ho vydat. Strašně mě baví vytvářet wishlisty a různé outfity na Polyvore :) Je to skvělá stránka, tak jestli ji neznáte, určitě ji vyzkoušejte!

My September WishList

23. srpna 2013 v 7:00 | Petey
MY SEPTEMBER WISHLIST

Jelikož za chvilku je taky září, mám tu pro vás můj WishList právě na tento měsíc :D. Chtěla jsem tam mít ještě asi další tři věci, ale ty se mi tam už nechtěli vejít, ale zas tak to snad nevadí ;).

My September WishList

1. Batoh nebo taška do školy - Potřebuju nový batoh nebo lépe tašku do školy, kam by se mi vešly všechny ty učebnice a sešity. Jeden batoh mám, ale příjde mi zbytečně velký a když jdu někdy rovnou ze školy do města, je přece jenom lepší mít tašku. Narazila jsem už na spoustu tašek, ale žádná neměla tu pravou velikost a ani nevypadala, jak bych si přála.

2. Mašle do vlasů - Po tomto toužím už hodně dlouho :D. Vlastně od té doby, co jsem na WeHeartIt viděla několik obrázku s drdoly, pod kterými je mašle :3. Obrázek je pod přáním číslo čtyři ;). Bohužel jsem ještě takovou velkou mašli nikde neviděla.

3. Trench Coat - Nevím, jak se tomu říká česky, ale anglicky je to Trench coat :D. Strašně se mi líbí a myslím, že se akorát hodí do podzimního počasí.

4. Sukně - Sukni jsem naposledy měla na sobě před třemi lety. Vůbec sukně nenosím, ani žádné nemám tobě a to bych chtěla změnit. Nechápu, proč se mi dřív sukně nelíbily a nenosila jsem je, vždyť jsou i celkem fajn :D.

Shae Lives Well | via Tumblr

5. Čelenka - Něco do vlasů potřebuju, třeba nějakou čelenku. Celý školní rok jsem nenosila nic jiného, než culík nebo rozpuštěné vlasy a to chci teď taky změnit. Už mám vymyšlených pět jednoduchých účesů, akorát na pět pracovních dnů :3.

6. Tigi Bed Head Style Shot Epic Volume Šampon a Kondicioner - Tyto dvě věci jsem viděla u Charlott a hodně mě zaujaly :3. Jsou totiž na objem a to jjá potřebuju.

7. Obal na mobil - Už mám trošku pošrábaný mobil a nechci ho mít ještě víc, takže si chci koupit nějaký kryt nebo obal. Ve všech obchodech mají obaly jen na IPhony, no a já mám Samsung a na něj je jen jeden druh obalu, který se mi moc nelíbí. Vyhlídla jsem si asi pět obalů na Aliexpress, ale rodiče tomu stále nechcou věřit, že poštovné je zadarmo. Nemáte s tím někdo zkušenosti? :D

8. Tenisky na klíně - Poslední přání jou tenisky na klíně, o kterých říkám, že jsou pro mě stvořené na míru! Miluju tenisky, příjdou mi nejpohodlnější, ale nedají se nosit přece pořád. Toto se mi moc líbí a dá se to nosit i k některým šatům :3
 
 

Reklama