Photos

Vánoční světýlka

23. prosince 2013 v 8:06 | Petey

VÁNOČNÍ SVĚTÝLKA

Ahoj všichni! Zítra už jsou Vánoce, proto tu pro vás mám pár fotek s vánočními světýlkami, které mám v pokoji a ještě pár fotek svíček. Včera byla i poslední adventní neděle, takže mám vyfocený i advetní věnec. :) Dneska už musím všechno dodělat, uklidit, no však to znáte. ;)

Brněnské podzemí a stromeček

20. prosince 2013 v 17:29 | Petey
BRNĚNSKÉ PODZEMÍ A STROMEČEK

Ahoj. Svůj notebook mám konečně zpátky, je opravený, takže se teď o něj budu pořádně starat. :D Dneska jsme ve škole měli mít čtyři hodiny, ale poslední nám odpadla, takže nakonec byly jen tři! Do školy bych ani nešla, ale o tom bude zítřejší článek. :P Teď se chci věnovat tomu současnému. Asi před dvěma týdny jsme zašli s radiči a bráchou do Brněnského podzemí a taky se kouknout na vánoční trhy a stromeček v noci. Ten mě vůbec nenadchl, protože stejně jko minulý rok je malý a takový málo "jehličnatý" narozdíl od ostatních měst. Upřímě i my na vesnici na náměstí máme lepší. :D Vše jsem se snažila vyfotit, akorát tam byla spousta lidí, všichni se jen tlačili, takže fotky jsou jen dvě. Ostatní byly rozmazané.

Podzimní západ slunce

16. prosince 2013 v 16:23 | Petey
PODZIMNÍ ZÁPAD SLUNCE

Je tu nový týden a s ním i nový článek. :) Tentokrát tu mám pro vás fotky, které jsem fotila už někdy v první polovině listopadu, ale přidávám je až teď. Myslím, že by ste ani nepoznali, kdy to bylo focené, protože opadané listí je pořád a sníh tu taky ještě nemáme, takže žádný velký rozdíl počasí než v listopadu. Teď k fotkám. Je to tedy západ slunce z okna mého pokoje. Fotky jsou jen tři, ale to snad stačí. Ještě jen chci říct, že se vám budou zdát všechny stejné, no ono to tak skoro je, ale nechtěla jsem tady přidávat jen jednu fotku. :D Tak se na ně pojďte kouknout!


Podzimní prázdniny | Zoo Chleby

17. listopadu 2013 v 14:30 | Petey
ZOO CHLEBY

Včera jste mohli vidět článek s fotkami z podzimních prázdnin. Dnes tu pro vás mám druhou část. Fotky jsou pořízené v soukromé zoo ve městě zvaném Chleby (zvláštní název, že? :D). Měli tam spoustu zvířat jako geparda, klokany, lemury, surikaty a spoustu dalších. Bohužel, všechna zvířata měla ohraničený "výběh" takovou mříží, takže na některých fotkách ta mříž je vidět hodně, ale někdy se mi to podařilo vyfotit i bez ní. Tak tady to máte.


Zrovna když jsem chtěla tohoto ledňáčka vyfotit, otočil se :D

Podzimní prázdniny | Český Ráj a Ještěd

16. listopadu 2013 v 20:35 | Petey
PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Ahoj, dnes už podruhé. :D Přináším vám článek s fotkami, tentokrát jsou z podzimních práznin. Byli jsme v Liberci, na Ještědu, v Českém Ráji a v soukromé zoo Chleby (název vesnice, kde zoo je ;)) Fotek je celkem 30, tak jsem se rozhodla dát to do dvou článků. Ten dnešní bude plný fotek z Českého Ráje a Ještědu a ten příští fotek ze Zoo. :)

Český Ráj

Autumn Garden

20. října 2013 v 13:42 | Petey
AUTUMN GARDEN

Ahojte :) Vítám vás u dalšího článků, který bude plný fotek. Celý týden, až na pondělí jsem nebyla ve škole, protože jsem byla nemocná, ale už je to lepší. Celý včerejšek jsem byla venku na zahradě a nafotila spoustu fotek. Vybrala jsem jich dvacet, na dvou můžete vidět i mého pejska, který se nikdy nechce nechat vyfotit, ale když držíte v ruce něco k jídlu, hned se na vás začne koukat a zklidní se :D Ještě musím poslat fotku do souteže u Michelle, tak mi poraďte prosím, která fotka je nejvíc podzimní a která se vám líbí nejvíc ;)


Špatně zaostřená, ale nevadí :D


List ve vodě

Hora Říp

22. září 2013 v 15:54 | Petey
HORA ŘÍP

Už dlouho tu nebyl žádný článek s fotkami, tak jsem se rozhodla jeden takový přidat :) O prázdninách jsem byla s rodičina hoře Říp a něco málo jsem nafotila. Upřímě, fotky se mi moc nepovedly, ale nemám žádný jiný nápad na článek, takže přidávám, alespoň toto. Ještě bych chtěla vás, účastníky Miss Photographer 2013 upozornit, že fotky mi musíte nejpozději poslat do zítřejšího rána, protože zítra odpoledne bude vyhodnocení a další kolo.
France | Ponte du Guard

1. září 2013 v 15:17 | Petey
PONTE DU GUARD
Poslední článek z fotkami z Francie, tentokrát z Ponte du Guardu, což je největší akvadukt postavený římany, který se nachází ve Francii :) Mám ještě pár fotek ze zábavního parku a azurového dolu, ale těch je dohromady asi pět, takže je sem dávat nebudu ;) Když jsme tam byli, bylo celkem zamračeno, ale snad vám to nebude vadit. Ještě bych chtěla poděkovat Mel za šablony na fotky, které jsem si od ní objednala :)


France | Aigues Mortes

25. srpna 2013 v 7:00 | Petey
AIGUES MORTES

je to před před poslední série fotek z Francie. Tentokrát je fotek, ale o dost míň a jsou z městečka Aigues Mortes, což znamená vyschlé vody. Město je obestavené hradbami, ze kterých jsou všechny fotky pořízeny a kousek od města se těží mořská sůl, takže tyto fotku tam také jsou :)
Photography Tag

24. srpna 2013 v 7:00 | Petey
PHOTOGRAPHY TAG

Je tu už asi třetí tag :) Tentokrát fotografický. Našla jsem ho na blogu Riali, ale přišel mi dost krátký, tak jsem si pár otázek domyslela :D. A nakonec jsem to tu doplnila nějakými mími fotkami ze zahrady :) Snad se vám bude líbit, i když je takový krátký.

Jak dlouho už fotíš?
Od té doby, co jsem dostala svůj první foťák a to bylo teprve minulý rok v březnu, takže asi rok a půl :)

Jaký používáš foťák?
Žádná zrcadlovka to bohužel není. Je to takový menší foťáček Lumix Panasonic fs16. Ale slouží mi dobře :3

Co fotíš nejraději?
Přírodu. Nejraději fotím na makro třeba brouky nebo kytky do detailů :3

Máš nějaký vysněný foťák?
Konkrétně nemám, ale určitě bych chtěla nějakou zrcadlovku Nikon nebo Panasonic.

Četla si někdy knihu o focení?
Nečetla, ale chtěla bych si nějakou pořídit.


Dělala si někdy už nějaký fotonávod?
Ano, ale jen jeden a to recept na cookies, který můžete najít tady :).

Co tě přivedlo k focení?
U nás doma vždycky fotil jen taťka a vždycky se mi strašně líbili fotky, které nafotil, tak jsem to taky chtěla zkusit. Prvně jsem si půjčovala jeho foťák a pak jsem dostala svůj :D

Chtěla by si se focením živit?
Nefotím tak dobře, abych se tím mohla živit, ale popravdě bych ani nechtěla.
 
 

Reklama