My Room

Decorations WishList

3. září 2013 v 14:17 | Petey
DECORATIONS WISHLIST

Dneska jsem nešla do školy, protože je mi špatně, takže jsem ani neměla náladu na pořádný článek, proto přidávám jen WishList s dekoracemi do mého pokoje :) Chtěla jsem tam dát víc věcí, ale už se mi tam nevešli, takže udělám někdy další díl.

Decorations WishList

1. Svíčky - Jako první dekoraci tu mám svíčky. Mám ráda ty, které voní po nějakých kytkách, ale vanilkové taky nejsou špatné. :)

2. Rámečky - Rámečky na fotky potřebuju a hlavně musí být bilé! :D Chtěla bych si do nich dát některé mé oblíbené fotky, které jsem nafotila.

3. Budík - Strašně se mi líbí ty klasické budíky. :D Teď mě budí mobil, ale někdy se vybije a to mi budík nezazvoní. No prostě normální budík je klasika. ;)

4. Krabice - Nechci mít všude poházené nějaké věci a tyto krabice se mi strašně líbí. Doufám, že se takovéto pěkné dají někde sehnat.

5. Polštářky - Poslední věc, která se do tohoto WishListu vešla jsou polšářky. Miluju, když jsem celá obskládaná polštáři a strašně se mi líbí, když je každý jiný. :D Přála bych si jich spoustu a každý jiný, no a kdybych žádný podle mých představ nemohla sehnat, tak si udělám vlastní (kdyžtak bude DIY ;)). :D

My Room Tag

21. srpna 2013 v 10:32 | Petey
MY ROOM TAG

Vím, že na dnešek jsem plánovala recenzi, ale ještě nemám všechno nafocené a zítra jedu pryč, takže bude asi až v pondělí :/ Tak ti máte alespoň tag My room, který sem našla u Pagess :) Některé otázky se opakovaly, takže jsem je vynechala, ale i doufám, že se vám to bude líbit.

Untitled
V kolika skříních máš oblečení? Stačí ti to nebo by si chtěla větší?
Oblečení mám ve dvou skříních, ale samozřejmě, že bych chtěla zvláštní místonst jen jako obrovskou šatnu :D

Máš v posteli nějaké plyšáčky? :)
Mám a rovnou dva :D Leoparda, kterého mám už asi šest let a jednoho medvídka :3

Máš na zdech plakaty? Jaké?
Nemám, protože se mi to nelíbí :D A ani nevím s kým bych je tam měla.
Vyhovuje ti barva tvého pokoje, nebo by si chtěla jinou?
Chtěla bych bílou. Mám teď dvě zdi žluté a moc se mi to nelíbí.

Jaká se ti líbí kombinace barev v pokoji?
Určitě bílá a levandulová :3 Takový bych chtěla pokoj.

Je něco, co ti v pokoji chybí?
Je toho hodně. Třeba toaletní stolek, obrázky na zdech, komoda nebo např. noční stoleček.

Jaké máš povlečení?
Mám jich víc, ale mé aktuální je polštář i peřina s anglickou vlajkou :D

Tumblr

Máš v pokoji něco z dětství?
Plyšáky a různé obrázky, které jsem malovala ve škole a ve školce :)

Máš v pokoji normální židly nebo tu točící na kolečkách?
Točící na kolečkách.

Jak často si v pokoji uklízíš?
Jen, když mě k tomu někdo donutí, nebo je nějaký svátek, má přijít návštěva apod. :D

Líbí se ti tvůj výhled z okna?
Moc velký výhled to není, mám před oknem strom, takže nic moc není vidět, ale je fajn.

Kolik máš v pokoji místa?
Někdo by řekl, že hodně, ale mě to príjde málo na věci, které tam chci mít :D

Bojíš se tam někdy?
Ne.

My Dream Room

13. srpna 2013 v 14:03 | Petey
MY DREAM ROOM

Včera jste si mohli přečíst úvodní článek do rubriky My Room, ve kterém jsem mimo jiné psala o prvním článku do této rubriky, o mém vysněném pokoji, aneb jak si asi představuji a plánuji svůj pokoj :). Článek s úvodem si můžete přečíst tady. Ještě vám chci předem něco říct o tom, co tento článek bude obsahovat. Takže to, co tu budou psát jsou mé plány, které nemají určené datum splnění, což znamená, že pokoj se může zrealizovat třeba až za dva roky (to je dost pravděpodobné :/). Také tento článek budu doplňovat fotkami z WeHeartIt, jen aby ste si to co napíšu mohli trošku představit ;). Tak začneme!

Můj současný pokoj mi dělali rodiče, když jsem byla mladší, takže vůbec není podle mích představ. Na mě je až moc barevný má žluté zdi a postel, která má nasobě taková "nebesa", které mají červenou, zelenou, modrou a žlutou barvu (alespoň myslím :D). Celé rozmístění nábytku mi příjde divně uspořádané a celý můj pokoj má zvláštní tvar. Chci se přestěhovat do pokoje v našem domě, který je větší.

Untitled

My Room | Úvod

12. srpna 2013 v 6:48 | Petey
ÚVOD

Rozhodla jsem se založit novou rubriku. Nese název "My Room". Určitě jste už všichni pochopili o čem asi bude ;). Plánuji nový pokoj, takže do této budu do psát a dávat všechno týkající právě jeho. Budou tu fotky věcí, které si budu postupně nakupovat, nábytku a prostě všeho možného. První článek do této rubriky se bude týkat toho, jak si představuju svůj vysněný pokoj. Určitě chci také udělat článek s WishListem věcí, které by neměli v mém budoucím pokoji chybět, možná i nějaké ty DIY projekty, ale na to asi založím další rubriku. Popravdě, jsem ráda, že mě napadlo založit tuto rubriku, protože zase mám nějaké nové nápady na články a aspoň budu mít místo, kam si zapíšu své představy :D. Takže doufám, že se vám budou články, týkající se mého pokoje líbit ;). Toto byl jen takový krátký úvodní článek, tak vám to tu doplním nějakými obrázky pokojů z WeHeartIt.

Girly Bedroom

Untitled

Untitled


Untitled
 
 

Reklama