Miss Photographer 2013

Vyhodnocení Miss Photographer 2013

4. listopadu 2013 v 17:52 | Petey
Vítám vás u vyhodnocení soutěže Miss Photographer 2013. Vím, že má velké zpoždění, ale snad mi to odpustíte. Neměla jsem ceny a hlavně čas, ale oboje teď už mám, takže se do toho můžeme vrhnout! :) Ceny vytvořila úžasná grafička Domi, takže nezapomeňte navštívit její blog, který najdete tady :)Jak můžete vidět, vyhrála Lía s 28 hlasy, druhá byla Selenators s 23 hlasy a třetí *Kriss s 15-ty hlasy :) Všem vám moc gratuluju, že jste se dostali až sem a moc děkuju za účast! Doufám, že se vám budou vaše ceny líbit a třeba se ještě někdy nějaké soutěže zúčastníte.

Společné ceny


Finále Miss Photographer 2013

1. října 2013 v 16:12 | Petey

Dnes nastal den finále. Rozhodne se, kdo se stane vítězkou Miss Photographer 2013. V minulém kole byli výsledky hodně těsné a všechny fotky byly nádherné, takže to bude určitě těžké rozhodování. Zadání pro finále byly rovnou dvě a to Zvířata a Nejoblíbenější fotka. Kriss, Lía a Selenators mi poslali nádherné fotky, všechny se mi strašně líbí a jsem strašně zvědavá kdo vyhraje :) Můžete začít hlasovat pro svého favorita.

Fotka na téma zvířata


Fotka na téma Nejoblíbenější fotka


Fotka na téma Zvířata

fotka na téma Nejoblíbenější fotka


fotka na téma Zvířata


fotka na téma Nejoblíbenější fotka

Vyhodnocení 2. kola Miss Photographer 2013

29. září 2013 v 16:02 | Petey
Jdeme na vyhodnocení druhého kola Miss Photographer 2013! Do finále mohli postoupit jen tři z vás a řeknu vám, bylo to těsné. Vypadla Michelle a Lulu, obě s devíti hlasy a do finále postupují Lía a Selenators, obě se třinácti hlasy a *Kriss se čtrnácti hlasy :) Zadání finále vám už je známe, jen pro zopakování, posíláte mi dvě fotky, jedna je na téma Zvířata a jako druhou vyberte vámi nafocenou nejlepší fotku. Vaše fotky mi pošlete do úterý večer. Jinak pro Lulu a Michelle jsem vytvořila takový menší diplom, jmenovky a ikonku, tak snad se bude líbit :) Moc vám oboum děkuju za účast! :)
2. Kolo - Jídlo + Třetí téma

23. září 2013 v 18:11 | Petey
Ahojky :D Tak před chvílí tu bylo vyhodnocení prvního kola, teď tu máme kolo třetí. Všichni jste mi nakonec fotky poslali a musím říct, že jsem hned po nich dostala hlad :D Téma bylo totiž jídlo. Příští kolo bude finální a postoupí tam jen tři nejlepší s nejvíce hlasy. Finále bude trošku jiné, jak ostatní kola a to v tom, že mi soutěžící nebudou posílat jednu fotku, ale přímo dvě :) Témata budou též dvě a to Zvířata a Nejoblíbenější fotka. Fotky mi pošlete prosím do příští neděle.


Témata finále jsou Zvířata a Nejlepší fotka

Vyhodnocení 1. kola Miss Photographer 2013

23. září 2013 v 17:54 | Petey
Hlasovat v prvním kole v Miss Photographer 2013 jste mohli do teď :) Je tu vyhodnocení. Celkem vypadli dvě soutěžící a zbylích pět pokračuje dál v soutěžení :) Nebudu vás dlouho napínat, nejméně hlasů měla Kirstie (1 hlas) a Angelique (2 hlasy). Chtěla bych vám moc poděkovat za účast a mám tu pro vás diplom, tak snad se bude líbit :) Všem ostatním moc gratuluji k postupu! Za chvíly se tu objeví článek s druhým kolem a zadáním do finále, tak se těšte! :D
1. Kolo - Letní příroda + Druhé téma

16. září 2013 v 15:13 | Petey
Už je tu první kolo soutěže Miss Photographer 2013! :) Je skvělé, že jste skoro všichni poslali fotku, jediná Christen mi ji vůbec neposlala, ani se neozvala, takže se nemůže bohužel zůčasznit. Téma prvního kola bylo Letní příroda a všichni ste mi poslali krásné fotky, takže věřím, že to bude dost těsné. Můžete si začít shánět hlasy. Téma druhého kola je Jídlo. Nafoťte nějaké chutné jídlo, které máte rádi, ať nám všem, co nesoutěžíme uděláte chutě :D Je to trošku zvláštní téma, ale už se nemůžu dočkat na vaše fotky. Pošlete mi je do příští neděle, do 17:00 prosím :)

Téma druhého kola je Jídlo. Pošlete mi fotky vašich jídel na email do příští neděle

Seznam přihlášených + První téma

13. září 2013 v 19:31 | Petey

Je pátek 13. a tím končí šance se přihlásit do fotografické soutěže Miss Photographer 2013, který bude mít tři kola. Mám tu pro vás seznam těch, kteří se přihlásili. Všem soutěžícím pošlu email a napíšu komentář na blog :) Téma fotky do prvního kola je Letní příroda. Může to být cokoliv týkající se přírody, třeba moře, kde jste byli o prázdninách, nebo nějaké hory, květiny, prostě cokoliv z letní přírody :) Fotky mi prosím pošlete na email peteys@seznam.cz do neděle. Kdyby byl jakýkoliv problém ozvěte se! :)


Téma prvního kola je Letní příroda

Miss Photographer 2013 - Přihláška

9. září 2013 v 15:54 | Petey

Mám tu pro vás článek s přihláškou do soutěže, o které jsem se už několikrát zmiňovala a je to Miss Photographer 2013! :D Doufám, že se vás přihlásí víc jak pět, protože jinak by se soutěž nemohla uskutečnit. Na konec přihlášky napište něco jako "Už se těším" nebo něco podobného, abych poznala, že jste všechno četly ;) Když to tam nebude nevezmu vás. Jak jsem už zmiňovala v jednom článku, ceny budou grafické :)

Teď už něco k pravidlům. Vždycky v pondělí zadám téma na fotku, kterou vy sami musíte vyfotit a do neděle mi ji poslat na email peteys@seznam.cz. Fotky nesmíte nijak upravovat, jen k nim přidat zdroj, že jsou vaše. Jestli nějak zjistím, že fotka je stažená bohužel vás budu muset hned vyhodit. Hlasovat se bude v anketě a pokaždém ze tří kol vypadne určitý počet lidí, kteří budou mít nejmíň hlasů. Takže si to zopakujme, vždycky zadám téma a vy mi do neděle fotku na téma musíte poslat :D Tak snad jste to pochopili, kdyby ne, tak se ozvěte. Přihlásit se můžete do 13.9.2013!

PŘIHLÁŠKA
- Jméno + blog
- Email
- Zúčastníš se každého kola, do kterého postoupíš?
- Souhlasíš s pravidly?


 
 

Reklama