Cosmetics

Kosmetické Life Hacks

9. května 2016 v 21:55 | Petey
Ahoj,

Nevím jestli tento článek někdo uvidí, jelikož tento blog byl pozastaven v lednu 2014 a od té doby tu nic nového nebylo. Ale před pár dny jsem si zavzpomínala jak moc mě psát články bavily a řekla jsem si, že to zase zkusím. Nechci vás tu zatěžovat nějakým deníčkem atd., protože to jako 'první' článek není zajímavé, takže jsem se rozhodla pro life hacks.

Pokud nevíte, co to life hacks jsou, tak se jedná o určité tipy, které vám usnadní život. V tomto článku najdete life hacks na téma kosmetika. :)

1) Gelové linky z tužky na oči

Vezměte obyčejnou tužku na oči a ohřejte ji nad plamenem a máte gelové linky

Recenze | Pastelové Barvy

31. srpna 2013 v 17:12 | Petey
PASTELOVÉ BARVY

Vždycky jsem chtěla mít melír nebo nějak obarvené vlasy, ale nikdy jsem nevěděla jakou si vybrat barvu, aby se mi po týdnu nepřestala líbit a hned by se vymyla nebo vybledla. Před pár týdny jsem narazila na stránku Pastelové Barvy, kde se dají objednat pastely (křídy) na vlasy.


Krabička obsahuje 24 pastelů a i s poštovným mě stála 344 kč. Objednávala jsem to v neděli, ve středu jsem dostala email, že teprve balíček odeslali a v pátek jsem ho měla doma. Popravdě čekala jsem, že to bude mnohem větší, jak na to fotkách vypadalo. Proto mi příjde cena trochu vyšší i když si odečtete 100 kč za poštovné. Když jsem krabičku rozbalila byl už jeden pastel prasklý, vůbec mi to sice nevadí, ale očividně jsou dost křehké.


Proč si místo těchto pastelů nekoupit obyčejné křídy? Protože tyto pastely narozdíl od kříd vlasy nevysušují, neničí a neobsahuj žádnou chemii. Jednou jsem zkoušela i křídu a mé vlasy byly dost zničené. A křídy vám zabarvý oblečení, toto ne. Také je super, že se vymývá postupně po 2-3 umytích, takže když vás některá z barev omrzí, můžete si dát po pár dnech novou. Ale zase se víc vypotřebují, proto tento bod dám do mínus i plus.


Jak se to vlastně používá? Je to úplně jednoduché. Trošku navhlčíte vlasy tam, kde si je chcete obarvit, aby vám barva líp chytla. Vyberete si jakýkoliv pastel chcete, pro ty, co mají tmavší vlasy doporučuju nějaké výraznější a světlejší barvy např. žlutou, růžovou, červenou, světle zelenou apod. Pramen vlasů trošku zamotejte a barvěte od shora dolů. Pak zažehlete žehličkou na vlasy, našplíchejte lak a je hotovo :3.

Trošku jsem to odflákla a taky mám dost roztřepené konečky, tak se nelekněte :D

+ neničí vlasy
+ bez jakékoliv chemie
+ 24 různých odstínů barev
+ vydrží 2-3 umytí
+ nebarví oblečení
+ jde vydět i n tmavších vlasech

- křehké
- vydrží jen 2-3 umytí
- cena
 
 

Reklama