10DCH about me

9. Den - Snímek obrazovky tvého notebooku

30. prosince 2013 v 8:00 | Petey

SNÍMEK OBRAZOVKY MÉHO NOTEBOOKU

Zdravím vás všechny! Když toto čtete, pravděpodobně pozítří bude už rok 2014. :) Mám tu pro vás přednastavený článek do rubriky 10DCH about me. Dnešní téma je snímek obrazovky mého notebooku. Předpokládám, že to bude velmi krátké, protože nevím, co bych k tomu měla napsat.

8. Den - Jsi spokojená se svým životem?

22. prosince 2013 v 6:00 | Petey
JSEM SPOKOJENÁ SE SVÝM ŽIVOTEM?

Ahoj. Jak se máte? Já fajn, tak mě napadlo, že napíšu článek do 10DCH about me. :) Dneska je to už 8. den, chtěla jsem tento challenge stihnout do Vánoc, ale to už asi nepůjde. Zítra čekejte pravděpodobně článek s fotkami a na Štědrý den něco hodně vánočního. Pak tu pro vás mám ještě jednu takovou zprávu. Vzhledem k tomu, že jsou prázdniny, tak s rodinou odjíždím 27. prosince někam lyžovat a vrátím se asi až po Novém roce. To znamená, že tu asi nebude moc článku. Možná nějaké přednastavím, ale určitě ne na každý den. A když už jsme u toho přednastavování, tento článek je psaný včera (sobotu) večer. ;)

Tak, dnešní téma je tedy jestli jsem spokojená se svým životem. Předpokládám, že tento článek nebude moc dlouhý, protože se k tomu moc nedokážu vyjádřit, mám celkem jasno, co napíšu a nic víc mě už nenapadá. :D Dobře, už končím s tím vymlouváním a jdeme na článek.

7. Den - Tři zvuky, které ti vadí

17. prosince 2013 v 20:58 | Petey
TŘI ZVUKY, KTERÉ MI VADÍ

Ahoj! Ve včerejším článku jsem vám slibovala další článek do 10DCH, tak ho tu máte (Kdo nečetl minulý článek tak klik tady). Dnešní zadání jsou tedy tři zvuky, které mi vadí. Na mém seznamu jich je spousta, vybrala jsem ale jen ty tři nejhorší.

Psaní křídou
Ano, toto je asi hodně zvlášní, ale já tento zvuk přímo nesnáším! Když někdo píše suchou křídou na suchou tabuli, běhá mi mráz po zádech. Asi si říkáte, jak to dělám ve škole. No my ve škole nemáme křídové tabule. :D Jen ty interaktivní a na ně se píše speciálním perem. Jsem za to moc ráda, protože bych asi umřela!

6. Den - Co pro tebe znamená blog

12. prosince 2013 v 16:45 | Petey
CO PRO MĚ ZNAMENÁ MŮJ BLOG

Ahoj! Vítám vás u dalšího článku. Jako první musím říct něco k mé současné situaci. Nemám v tuto chvíli svůj notebook, protože se mi rozbil, takže šel do opravny a nevím, kdy se mi vrátí. Toto píšu na bráchovým notebooku, který mi na chvíly půjčil, ale každý den ho asi mít nebudu. Proto teď píšu další článek aby tu alespoň něco bylo. Chtěla jsem přidat fotky, ale nechci to bráchovi do notebooku nahrávat, nemá tady ani photofiltre natož photoshop, takže tu mám jen článek do 10DCH. Téma je co pro mě znamená tento blog.

Things I Like To Do.

5. Den - Popiš jeden tvůj koníček

10. prosince 2013 v 15:05 | Petey
POPIS JEDNOHO MÉHO KONÍČKU

Vítám vás u dalšího článku. Ze začátku chci jen říct, jak moc mě už blog.cz štve! Někdy články nejdou přidávat, nebo se přidají dvakrát a když už jdou, tak zase mi nejdou přidávat komentáře? Už toho začínám mít dost. A o bloglovinu se ani vyjadřovat nemusím. Doufám, že to co nejdřív opraví, protože díky bloglovinu mám mnohem víc času na jiné věci. No nic, jdu se věnovat článku.

Přemýšlela, jaký koníček mám popsat, jestli ten, kterému se věnuji teď nebo nějakému, kterému jsem se věnovala už dříve... Rozhodla jsem se pro ten současný, což je hra na kytaru, která mě moc baví. ;)

Music

4. Den - Význam tvého blogového jména

3. prosince 2013 v 20:39 | Petey
VÝZNAM TVÉHO BLOGOVÉHO JMÉNA

Zdravím vás u dalšího článku! :) Málem jsem zapomněla, že mám rozdělaný 10DCH. Nebylo by dobré, kdybych ho nedodělala. A to jsem si myslela, že ho do dvou týdnů budu mít hotový. :D Tak pojdmě tedy na to. Dnešní téma je význam mého blogového jména.


Jak všichni víte, má přezdívka je Petey. ;) V jednom článku, vydaném v srpnu, jsem zmiňovala, že se jmenuji Petra. To už ví, jen někteří z vás (dobře, hádám, že většině to došlo, ale to nevadí :D). A proč zrovna Petey? Hodně dlouho jsem přemýšlela nad přezdívkou a jménem blogu, než jsem si samotný blog založila. Na všech ostatních blogách mé jméno bylo vymyšlené, někdy to byly úplné blbosti, které neměly se jménem vůbec nic společného, ano, to byly ty časy, když jsem na serveru blog.cz začínala. ;) Tento blog měl být "vážnější", než ty ostatní, chtěla jsem něco, co by připomínalo moje jméno a pak mi to došlo, Petey. Tato přezdívka se mi hodně líbila, skončil tak pojmenovaný i tento blog. :)

Když se na to celé koukám, tento článek je hodně krátký. Vůbec mě nenapadá, co bych k tomu ještě dodala, nebo co bych mohla připsat. Bohužel se budete muset uspokojit i s tímto. :D

3. Den - Tvoji mazlíčci

20. listopadu 2013 v 16:54 | Petey
TVOJI MAZLÍČCI

Zdravím vás všechny! :) Vím, že včera nebyl článek, ale nějak jsem to nestihla. Dneska alespoň přidávám další den do challenge o mě. Dnešní téma jsou moji mazlíčci. Žádný lepší téma na článek mě teď nenapadlo. Musím se ještě učit do dějepisu na zítřejší zkoušení, takže to asi trošku zkrátím. Začneme tedy.

Křeček Koko
Spousta lidí má křečka. Já toho svého dostala minulý rok k svátku. Není to jungarák, ale křeček syrský/medvědí. Rozdíl mezi nimi je, že jungarák je malinkatý a trochu víc hyperaktivní a ten můj syrský nebo medvědí, tak se mu taky říká je větší, chlupatější a hlavně klidnější, to byl důvod, proč jsem si ho vybrala. Jméno má zvláštní, Koko. :D Dala jsem mu ho, protože jsem zezačátku nevěděla jestli je to kluk nebo holka a Koko je takové obojetné jméno. Pak jsem ale zjistila, že je to holka. :D Jméno jsem jí ale nechala, protože se mi líbí. Já osobně jsem zastánce toho, aby se zvířatům dávali taková neobvyklá jména, mě se to alespoň líbí víc. Kamarádka měla dva křečky, narodili so jim asi dalších sedm malých a jména byli Niki, Kiki, Viki, Sára a dál si to nepamatuju. :D No tak to byl můj křeček, bohužel už jsem ho nestihla vyfotit, takže přidávám jen starou fotku, na které není nic vidět, jen čumák. :D


2. Den - Detailně popiš svůj den

18. listopadu 2013 v 19:36 | Petey
DETAILNĚ POPIŠ SVŮJ DEN

Ahojte. :) Dneska je pondělí a ve škole jsem toho měla hodně, takže se zmohu jen na challengový článek. Jsme u druhého dne a téma je detailní popis mého dne. Chvíli jsem přemýšlela, jaký den popsat, protože se mi některé trochu liší, ale pak mě napadlo pondělí, když je to dneska. Tak snad se vám to bude líbit! :)

6:15 - Vstanu, jdu se osprchovat a umít si vlasy

6:30 - Snídám, většinou nějaké cereálie s mlíkem nebo ovesnou kaši

6:45 - Jdu si najít něco na sebe, čistím si zuby a pak takové ty holčičí věci

7:25 - Vyrážím do školy, většinou autem

1. Den - Napiš něco o sobě

14. listopadu 2013 v 8:43 | Petey
NAPIŠ NĚCO O SOBĚ

Tak konečně mi jdou psát články. Nainstalovala jsem si jiný prohlížeč, Google Chrom a vše hned funguje. Tak začneme s článkem! Vzhledem k tomu, že jsem challenge pojmenovala 10DCH About Me, tak bude hlavně o mě (nečekaně). Téma dneška je tedy Napiš něco o sobě. Přemýšlela jsem, jak to napsat, jestli ve faktech nebo jako normální článek a rozhodla jsem se pro tu druhou variantu. Přece jen v faktech píšu články jako 30 facts about me apod. Začnu svým vzhledem a pak napíšu ještě nějaké mé vlastnosti, oblíbené věci atd.

Můj popis vzhledu
Nejsem sice nejvyšší, ale nejmenší taky ne, takže něco uprostřed :D Jsem hodně hubená na svůj věk, ale učitě nejsem žádná anorektička, naopak mám ráda jídlo a hodně :D Moje vlasy jsou dlouhé kousek pod ramena, mají hnědou barvu a jsou rovné. V rodině máme všichni skoro stejnou barvu očí a to zeleno-modro-šedou. Také mi spousta lidí říká, že mám dlouhé řasy i když já sama si to nemyslím :D Ráda nosím jeany, šaty a jakékoliv legíny. Dřív jsem nosila i náušnice, ale teď už je nenosím. Miluju také všechny možné šátky, šály a kdyby někdo z vás vyděl můj botník, zjistí se třičtvrtina bot jsou tenisky.

Má povaha
Sama bych svou povahu nedokázala popsat, tak jsem soudila podle toho, jak mě bere okolí. Jsem zábavná, milá, přátelská, ale to jen když se mi chce. Jsem totiž zároveň i náladová a nerada se dělím s někým o svoje
věci. Jedna z mojich dobrý vlastností je také to, že jsem upřímná, alespoň ke všem svým přátelům. Nedokázala bych jim lhát do očí. Proto nemám ráda lidi, kteří lžou, pomlouvají za zády a hlavně ty, kteří se přetvařují.

Mé zájmy
Před čtyřmi lety jsem začala hrát na kytaru, tento rok jsem jen vyměnila akustickou za elektrickou, na kterou mě baví hrát mnohem víc :) Hrávala jsem i na klavír, to jen asi rok a pak taky na flétnu ve školce. Jeden z mých zájmů bývala také keramika, které jsem se věnovala sedm let, ale minulý rok ten kroužek bohužel zkončil nadobro. Mám spoustu dalších zájmů, ale to sem nebudu vypisovat. Kdyby jste chtěli nějaký takový článek, tak mi napište ;)

A to je asi tak všechno :) Těste se na další, příště to bude popis mého dne.

10 days challenge about me

1. listopadu 2013 v 14:52 | Petey
10 DAYS CHALLENGE ABOUT ME

Pamatujete si ještě na Music project? :D Napadlo mě udělat další takovýto challenge, ale tentokrát o mě. Otázky na tento challenge jsem našla na tomto blogu. Chtěla jsem ho jen na deset dní, ty třiceti denní mi příjdou moc dlouhé, ale taky možná někdy nějaký udělám. ;) Proto jsem vybrala deset podle mě nejlepších otázek, na které budu odpovídat. Napadlo mě určit tomuto challenge jeden den, kdy by pravidelně každý týden vycházel, co myslíte? Jaký den by jste chtěli, aby tento challenge vycházel?

1. Den - Napiš něco o sobě
2. Den - Detailně popiš svůj den
3. Den - Tvoji domácí mazlíčci
4. Den - Význam tvého blogového jména
5. Den - Popiš jeden tvůj koníček
6. Den - Co pro tebe znamená blog
7. Den - Tři zvuky, které ti vadí
8. Den - Jsi spokojená se svým životem?
9. Den - Snímek obrazovky tvého notebooku
10. Den - Seznam všech zemí, které si už navštívila
 
 

Reklama
Reklama