Leden 2014

Pozastavení

31. ledna 2014 v 10:28 | Petey

POZASTAVENÍ

Ahoj. Vítám vás u nového článku. Podle nadpisu už víte o co jde... Ano, pozastavuju tento blog na dobu neurčitou. Proč? Nemám vůbec ani trošku na tento blog náladu, prostě nevím o čem psát a vlastně ani nemám důvod. Poslední dobou si užívám času kdy můžu být venku, chodím teď bruslit, což je fajn a baví mě to. Taky toho bylo ve škole teď hodně, protože je konec pololetí, ale vždyť to znáte. Takže tímto vám oznamuju, že blog je pozastavený, ale ne zrušený, takže se možná někdy vrátím.

Chci vám ještě poděkovat za všechny ty skvělé komentář, co tu za ten půl rok života tohoto blogu byly. Je mi to moc líto, že teď o ně přijdu... Tak se tu mějte hezky. Petey

I miss it

Co jsem dostala na Vánoce

12. ledna 2014 v 19:13 | Petey |  New in
CO JSEM DOSTALA NA VÁNOCE

Ahoj. Ano, po dlouhém čekání je tady ten článek s vánočními dárky! Já vím, je to hodně opožděně, mělo to tu být už 25. prosince, ale to jsem to prostě nestihla. Taky vám ještě chci říct, že tu je jen pár "základních" věcí, zbytek jako kosmetika a oblečení jsem prostě nefotila. ;) Hlavní věc, kterou jsem si totiž přála byla toaletka z Ikei, ano to byla náplň celých mích Vánoc. :D Pak už jen nějaké knížky apod. Tento rok jsem totiž vůbec nevěděla, co bych si na Vánoce mohla přát a až na poslední chvíli mě napadlo toto.

Rozhovor s Michelle

7. ledna 2014 v 20:52 | Petey |  Rozhovory
ROZHOVOR S MICHELLE

Ahoj všem. Asi čekáte na článek s vánočními dárky, ale prostě teď vůbec nestíhám. Ve škole píšeme spoustu testů, oprav a dopisování, takže na články teď už moc času není. Komentování ještě zvládám, ale nafotit vše, co jsem dostala, upravit ve ps na to bych potřebovala spoustu času... Moc se za to omlouvám, budu se snažit ten článek stihnout do konce týdne.

Tak, pojďme se tedy věnovat článku, který vlastně netrval skoro žádný čas. Po asi čyřech měsících tu mám pro vás další rozhovor, tentokrát s úžasnou bloggerkou, kterou určitě většina z vás zná, je to Michelle z blogu strawww. :) Psala jsem jí otázky už někdy před Novým rokem, ale článek tu je až teď.

1. Kdy a proč jsi se rozhodla založit svůj blog?
Tento blog som založila 29. októbra 2012. Pred týmto som mala jeden predošlý, ktorý bol prevažne o grafike, avšak tam sa mi veľmi nedarilo a tak som sa rozhodla založiť si nový, na ktorom som doteraz :)

2. Jak by si krátce popsala svůj blog?
Móda, Fotografovanie, Moje nákupy alebo len nejaké články o mne ako fakty, tagy a pod.

3. Jaké články nejraději čteš a jaké nejraději píšeš?
Rada čítam skoro všetky články, ale najradšej mám asi také ako Tagy, nejaké tipy/recenzie (či už čo sa týka módy, kozmetiky alebo hocičoho) alebo fotky. Avšak rada čítam aj denníčky, ale nie na všetkých blogoch. Zaujmú ma najmä tie, ktoré tak zaujímavo a pútavo píšu.

4. Kdo nebo co tě přivedlo zrovna k portálu blog.cz?
Moja sestra. Bolo to ešte asi pred 7 rokmi, keď si ho založila. Mňa veľmi zaujal, no to som mala len takých 6-7 rokov a na blog som bola ešte primalá. Keď som bola trochu staršia, sestra mi sľúbila, že mi ho založí, avšak nejako sa na to zabudlo. Až v 11 rokoch ma napadlo, že si konečne splním svoj sen...

Rok 2013

4. ledna 2014 v 20:24 | Petey |  I Write
ROK 2013

Čaute! :) Dneska pro vás mám článek, který psala už spousta blogerek, je to něco jako seznam události v roce 2013. Strašně moc se mi téma na takový článek zalíbilo, takže jsem ho musela taky udělat. Snad vám to nevadí, že to čtete asi už po tisícáte. Dnes tu sice měl být článek s věcmi, které jsem dostala na Vánoce, ale asi bude až zítra. Tak začneme!

Leden
Psát 2013 místo 2012 mi trvalo asi měsíc. V lednu jsem taky dostala svoje úplně první vysvědčení na gymnáziu a pro mě známky byly úspěchem :)

Únor
V únoru se toho moc nikdy neděje, takto to bylo i roku 2013.

Březen
16. jsem byla zase o rok starší, dostala jsem takový ten velký "pytel" ve kterém se sedí.

Duben
Problémy na mém bývalém blogu.

Spousta skvělých událostí!

3. ledna 2014 v 14:23 | Petey |  My Diary
SPOUSTA SKVĚLÝCH UDÁLOSTÍ

Vítám vás u prvního článku v roce 2014! :) Pořád tomu nemůžu uvěřit, že už začal další rok. Tento článek ale nebude o tom, co se všechno za rok 2013 stalo, ten až za pár dní, teď tu budou jen samé informace, něco z mého života, no prostě deníček! :D

2014
V předchozích dvou článcích bylo napsané, že jsem pryč. Tak dneska jsem se teda vrátila z Francie. Byla to část, kde je Mont Blanc (snad se to tak píše). Mám spoustu fotek, takže další článek, na která se můžete těšit jsou tedy fotky z Mont Blancu. Nebyli jsme přímo na něj, tam se dá dostat jedině když jste nějaký super horolezec, my jsme byli na vrcholu vedle, kam vede taková lanovka. Výška Mont Blancu je cca 4800 metrů, vrchol na který se dá vyjet je o něco nižší, ale i tak to pro ty, kteří se bojí výšek asi není. Nebudu všechno prozrazovat teď, počkejte si na článek s fotkami. ;)

Teď k něčemu už trochu staršímu a to k Vánocům. Ani jsem ještě nezmiňovala, co jsem dostala! Na všech blogách i na YT jsou teď všude videa a články s fotkami dárků z Vánoc. Napadlo mě taky něco takového udělat, jen nevím, jestli by to někdo četl. Tak mi napište, kdyby jste to tu chtěli. :) Štědrý večer u nás proběhl skvěle a dárky byly taky skvělé. Já chtěla hlavně jednu věc ze všeho nejvíc, ze které jsem moc šťastná a kdyby tu článek s dárky nebyl, tato věc se určitě objeví v rubrice My Room. ;)