4. Den - Význam tvého blogového jména

3. prosince 2013 v 20:39 | Petey |  10DCH about me
VÝZNAM TVÉHO BLOGOVÉHO JMÉNA

Zdravím vás u dalšího článku! :) Málem jsem zapomněla, že mám rozdělaný 10DCH. Nebylo by dobré, kdybych ho nedodělala. A to jsem si myslela, že ho do dvou týdnů budu mít hotový. :D Tak pojdmě tedy na to. Dnešní téma je význam mého blogového jména.


Jak všichni víte, má přezdívka je Petey. ;) V jednom článku, vydaném v srpnu, jsem zmiňovala, že se jmenuji Petra. To už ví, jen někteří z vás (dobře, hádám, že většině to došlo, ale to nevadí :D). A proč zrovna Petey? Hodně dlouho jsem přemýšlela nad přezdívkou a jménem blogu, než jsem si samotný blog založila. Na všech ostatních blogách mé jméno bylo vymyšlené, někdy to byly úplné blbosti, které neměly se jménem vůbec nic společného, ano, to byly ty časy, když jsem na serveru blog.cz začínala. ;) Tento blog měl být "vážnější", než ty ostatní, chtěla jsem něco, co by připomínalo moje jméno a pak mi to došlo, Petey. Tato přezdívka se mi hodně líbila, skončil tak pojmenovaný i tento blog. :)

Když se na to celé koukám, tento článek je hodně krátký. Vůbec mě nenapadá, co bych k tomu ještě dodala, nebo co bych mohla připsat. Bohužel se budete muset uspokojit i s tímto. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama