Prosinec 2013

9. Den - Snímek obrazovky tvého notebooku

30. prosince 2013 v 8:00 | Petey |  10DCH about me

SNÍMEK OBRAZOVKY MÉHO NOTEBOOKU

Zdravím vás všechny! Když toto čtete, pravděpodobně pozítří bude už rok 2014. :) Mám tu pro vás přednastavený článek do rubriky 10DCH about me. Dnešní téma je snímek obrazovky mého notebooku. Předpokládám, že to bude velmi krátké, protože nevím, co bych k tomu měla napsat.


PlayList for December

28. prosince 2013 v 10:00 | Petey |  Music

PLAYLIST FOR DECEMBER

Teď pravděpodobně asi lyžuju, takže se nedivte, kdyby tento článek nějak zrovna nesouvisel s událostmi. Píšu ho 22.12. ;) Mám tu tedy pro vás playlist za prosinec. Jsou tu samé vánoční písničky, staré i několik let, ale poslouchám je každé vánoce.

Train - Shake up Christmas

Toto je má nejoblíbenější vánoční písnička za tento rok. Vím, že je hodně
stará, ale já na ni narazila až teď. :D


Mariah Carey - All I want for Christmas is you

Další taková klasická vánoční písnička, kterou určitě všichni znáte! :)


Ariana Grande - Last Christmas

Jako další tady mám Last Christmas od Ariany Grande. Tuto písničku
přezpívalo strašně moc lidí, mě se ale nejvíc líbí tato ;)


Rihanna - The Monster

A jako poslední tu mám jednu nevánoční, ale strašně moc jsem si ji oblíbila.
Je od Rihanny a Eminema. Mě se tam moc nelíbí ta část, kterou zpívá Eminem,
ale i tak je tato písnička fajn. :)


Veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 9:00 | Petey |  My Diary
VESELÉ VÁNOCE!

Veselé Vánoce! :) Ano, dnes už je Štědrý den. To nám to ale uteklo, že? Vůbec to nechápu, jak ten čas tak rychle běží! Úplně si dokážu představit, že zachvíli tu budou letní prázdniny. Tento článek bude kratší, jeho hlavním cílem bude vám popřát hezké svátky.


Vánoční světýlka

23. prosince 2013 v 8:06 | Petey |  Photos

VÁNOČNÍ SVĚTÝLKA

Ahoj všichni! Zítra už jsou Vánoce, proto tu pro vás mám pár fotek s vánočními světýlkami, které mám v pokoji a ještě pár fotek svíček. Včera byla i poslední adventní neděle, takže mám vyfocený i advetní věnec. :) Dneska už musím všechno dodělat, uklidit, no však to znáte. ;)


8. Den - Jsi spokojená se svým životem?

22. prosince 2013 v 6:00 | Petey |  10DCH about me
JSEM SPOKOJENÁ SE SVÝM ŽIVOTEM?

Ahoj. Jak se máte? Já fajn, tak mě napadlo, že napíšu článek do 10DCH about me. :) Dneska je to už 8. den, chtěla jsem tento challenge stihnout do Vánoc, ale to už asi nepůjde. Zítra čekejte pravděpodobně článek s fotkami a na Štědrý den něco hodně vánočního. Pak tu pro vás mám ještě jednu takovou zprávu. Vzhledem k tomu, že jsou prázdniny, tak s rodinou odjíždím 27. prosince někam lyžovat a vrátím se asi až po Novém roce. To znamená, že tu asi nebude moc článku. Možná nějaké přednastavím, ale určitě ne na každý den. A když už jsme u toho přednastavování, tento článek je psaný včera (sobotu) večer. ;)

Tak, dnešní téma je tedy jestli jsem spokojená se svým životem. Předpokládám, že tento článek nebude moc dlouhý, protože se k tomu moc nedokážu vyjádřit, mám celkem jasno, co napíšu a nic víc mě už nenapadá. :D Dobře, už končím s tím vymlouváním a jdeme na článek.


Christmas at school

21. prosince 2013 v 15:46 | Petey |  New in
CHRISTMAS AT SCHOOL

Dnes je už první zimní den! To ten čas tak rychle utíká. Musím si to říkat každý den, protože si vždycky vzpomenu, jak nedávno byl konec prázdnin a teď už jsou skoro Vánoce. Tento článek bude plný fotek dárků, které jsme si ve škole rozdávali. :)


Brněnské podzemí a stromeček

20. prosince 2013 v 17:29 | Petey |  Photos
BRNĚNSKÉ PODZEMÍ A STROMEČEK

Ahoj. Svůj notebook mám konečně zpátky, je opravený, takže se teď o něj budu pořádně starat. :D Dneska jsme ve škole měli mít čtyři hodiny, ale poslední nám odpadla, takže nakonec byly jen tři! Do školy bych ani nešla, ale o tom bude zítřejší článek. :P Teď se chci věnovat tomu současnému. Asi před dvěma týdny jsme zašli s radiči a bráchou do Brněnského podzemí a taky se kouknout na vánoční trhy a stromeček v noci. Ten mě vůbec nenadchl, protože stejně jko minulý rok je malý a takový málo "jehličnatý" narozdíl od ostatních měst. Upřímě i my na vesnici na náměstí máme lepší. :D Vše jsem se snažila vyfotit, akorát tam byla spousta lidí, všichni se jen tlačili, takže fotky jsou jen dvě. Ostatní byly rozmazané.

7. Den - Tři zvuky, které ti vadí

17. prosince 2013 v 20:58 | Petey |  10DCH about me
TŘI ZVUKY, KTERÉ MI VADÍ

Ahoj! Ve včerejším článku jsem vám slibovala další článek do 10DCH, tak ho tu máte (Kdo nečetl minulý článek tak klik tady). Dnešní zadání jsou tedy tři zvuky, které mi vadí. Na mém seznamu jich je spousta, vybrala jsem ale jen ty tři nejhorší.

Psaní křídou
Ano, toto je asi hodně zvlášní, ale já tento zvuk přímo nesnáším! Když někdo píše suchou křídou na suchou tabuli, běhá mi mráz po zádech. Asi si říkáte, jak to dělám ve škole. No my ve škole nemáme křídové tabule. :D Jen ty interaktivní a na ně se píše speciálním perem. Jsem za to moc ráda, protože bych asi umřela!


Podzimní západ slunce

16. prosince 2013 v 16:23 | Petey |  Photos
PODZIMNÍ ZÁPAD SLUNCE

Je tu nový týden a s ním i nový článek. :) Tentokrát tu mám pro vás fotky, které jsem fotila už někdy v první polovině listopadu, ale přidávám je až teď. Myslím, že by ste ani nepoznali, kdy to bylo focené, protože opadané listí je pořád a sníh tu taky ještě nemáme, takže žádný velký rozdíl počasí než v listopadu. Teď k fotkám. Je to tedy západ slunce z okna mého pokoje. Fotky jsou jen tři, ale to snad stačí. Ještě jen chci říct, že se vám budou zdát všechny stejné, no ono to tak skoro je, ale nechtěla jsem tady přidávat jen jednu fotku. :D Tak se na ně pojďte kouknout!(Ne)Důležité Informace

15. prosince 2013 v 12:53 | Petey
(NE)DŮLEŽITÉ INFORMACE

Ahoj. Dneska tu mám pro vás deníček, který bude velmi krátký a hlavně informační. Mám naplánované lepší články, třeba s fotkami atd., ale ty až někdy příště. ;)

Jak jsem už psala v předchozím článku, můj notebook se rozbil a musel jít do opravny. Teď ho mám zpátky, protože se musely objednat náhradní díly, takže ho zase chvíli mít budu, ale pak se tam bude muset vrátit... Jsem ráda, že ho mám alespoň teď na chvilku, protože jsem musela udělat design pro jeden blog. Už je nastavený, vytvořila jsem celý design, akorát majutelka si odstranila záhlaví a nechala si jen to pozadí. :/ Takže taková práce nanic... Však se můžete kouknout sami tady. Byl to můj teprve druhý design, který jsem dělala na objednávku. :D Můj první jsem tvořila admince rpg blogu tady. Není to nic moc, já vím vůbec se mi to nepovedlo, ale admice se to naštěstí líbilo. :)

Christmas

Všimli jste si, že už je třetí adventní neděle? Ten čas tak rychle běží! Přespříští úterý už jsou Vánoce a já ještě nemám nakoupené dárky. Ve středu jdu do Vaňkovky a budu mít poslední šanci něco koupit. Naštěstí už mám namyšlené, co bych tak komu koupila, jen pořád nevím, co dát mamce. :/ Babičce kupuju mýdlo z manufaktury a takový ten kvetoucí čas (vím, moc toho není :D), ale mamce toto koupit nemůžu, protože to od mě dostala už k svátku. Snad něco vymyslím co nejrychleji. A co vy, máte už dárky nakoupené?