3. Den - Tvoji mazlíčci

20. listopadu 2013 v 16:54 | Petey |  10DCH about me
TVOJI MAZLÍČCI

Zdravím vás všechny! :) Vím, že včera nebyl článek, ale nějak jsem to nestihla. Dneska alespoň přidávám další den do challenge o mě. Dnešní téma jsou moji mazlíčci. Žádný lepší téma na článek mě teď nenapadlo. Musím se ještě učit do dějepisu na zítřejší zkoušení, takže to asi trošku zkrátím. Začneme tedy.

Křeček Koko
Spousta lidí má křečka. Já toho svého dostala minulý rok k svátku. Není to jungarák, ale křeček syrský/medvědí. Rozdíl mezi nimi je, že jungarák je malinkatý a trochu víc hyperaktivní a ten můj syrský nebo medvědí, tak se mu taky říká je větší, chlupatější a hlavně klidnější, to byl důvod, proč jsem si ho vybrala. Jméno má zvláštní, Koko. :D Dala jsem mu ho, protože jsem zezačátku nevěděla jestli je to kluk nebo holka a Koko je takové obojetné jméno. Pak jsem ale zjistila, že je to holka. :D Jméno jsem jí ale nechala, protože se mi líbí. Já osobně jsem zastánce toho, aby se zvířatům dávali taková neobvyklá jména, mě se to alespoň líbí víc. Kamarádka měla dva křečky, narodili so jim asi dalších sedm malých a jména byli Niki, Kiki, Viki, Sára a dál si to nepamatuju. :D No tak to byl můj křeček, bohužel už jsem ho nestihla vyfotit, takže přidávám jen starou fotku, na které není nic vidět, jen čumák. :D
Pes Cukrík
Mám jen dva mazlíčky, takže tento je poslední. Je to pes Cuki, kterého jsem už mohli jednou na fotkách vidět. ;) Je to Jack Russel Teriér. Koupili jsme si ho před čtyřmi lety na slovensku, proto se taky jsmenuje Cukrík, říkáme mu ale Cuki, protože je to kratší. :D Mám ho moc ráda, ale občas je k nevydržení. Strašně rád štěká, když se koupeme v bazéně, to je nejhorší, pak na různé odlesky a taková ty "prasátka" ze zrcátek, na veverky, kterých nám běhá po zahradě spousta a nebo jen tak venku na zahradě, ale jinak je fajn. :D Miluje chození na procházky do lesa, protože tam běhá volně tou svojí rychlostí. Neumí skoro žádné povely jen sedni, lehni a ke mě. Včera jsem se ho snažila hodinu naučit dej pac a překul se, ale vůbec se to nedařilo. Soustředil se jen na piškot, který jsem měla v ruce. Zkoušela jsem to tak, že jsem ho vždycky vzala, položila na záda, překulila a dala mu piškot. Myslela jsem si, že to pochopí, ale nic. :D To stejný s povelem dej pac. Budu si muset vystačit s tím, co zatím umí. A to je všechno. Tady máte fotku :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Less Less | Web | 20. listopadu 2013 v 17:09 | Reagovat

Jo Koko je takové obojetné,a je fakt hezký. Asi tě překvapím,můj křeček se jmenoval taky Niki. Já nevím co mě k těm jménům táhne.
Jinak pejsek je úžasný a jsem si říkala,to jméno je ale hezké. Moc, a ta fotka:33 já bych ho hned držela v náruči.sladký ňufánek:333

2 rousaline rousaline | E-mail | Web | 20. listopadu 2013 v 20:10 | Reagovat

Křečka jsem měla také jungaráka, ale hrozně smrděl :D a byl nějakej nemocnej, takže jsme ho dali pryč :D Koko je pěkné jméno, opravdu neobvyklé, ale pěkné :)
o syrském/mědvědím křečku jsem ani nevěděla, ale i podle toho čumáčku vypadá krásně :)
Jo to mi připomělo, já také musím napsat, článek v tom deseti challange :D

3 Infinity Infinity | Web | 21. listopadu 2013 v 20:59 | Reagovat

To jméno Koko se mi opravdu moc líbí, takhle super jméno jsem už dlouho neslyšela. :D
Jinak Cuki je krásný pejsek, uvidíš, že jednou ho nějaké povely naučíš. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama