I'm tired of fake friends

1. září 2013 v 13:55 | Petey |  My Diary
I'M TIRED OF FAKE FRIENDS

Už je to tady. Je 1. září a zítra většina z nás nastupuje do školy. Někdo se těší, ale já ne. Asi před dvěma týdny jsem skypovala s mojí nejlepší kamarádkou, se kterou jsem byla domluvená, že si s ní sednu. Ona mi ale řekla, že do naší třídy přechází tento rok nová holka, se kterou strašně kamarádí a mají prý spoustu společného a že by si s ní chtěla sednout. Naštvala jsem se, ale nic jsem jí neřekla, ani to že mi to vadí, nebo že jsme přece měli domluvu, prostě vůbec nic. Nedokážu říct lidem věci na rovinu a to mi na mě vadí. Vždycky si pak říkám, že jsem měla říct můj vlastní názor, že s tím nesouhlasím apod. Co jsem teda vlastně řekla? Zmohla jsem se jen na hloupé ,,Hmm" a tím náš hovor skončil.

so tired
O pár dnů později jsem četla její "status", nebo tak něco. Nevím, jak se tomu na skypu říká. Bylo tam napsané "Já + -jméno té holky- = Best Friends Forever (nebudu psát její jméno, nechci, aby ten člověk věděl, kdo jsem). To už mě vážně dostalo. I od toho hovoru na skypu jsem si myslela, že jsme pořád nejlepší kamarádky, napadlo mě pak třeba, že chce té nové holce pomoc najít si přátele a tak, ale po tomto mi už konečně došlo, že mě nahradila jiná holka. Samozřejmě, že mám víc přátel, něž jen jednoho, ale přece jenom nejlepší kamarádka je nejlepší kamarádka, že. Proto se do školy vůbec netěším, nevím co čekat, jestli se mnou vůbec někdo kamarádí nebo ne.

Tento blog je pro mě nejlepším místem na vylévání pocitů a stěžování, ale chápu, že to nikoho číst nebaví. Teď něco k blogu. Nevím jak dlouho jsem slibovala recenzi na pastelové barvy, poslední slib byl do konce měsíce a myslela jsem, že ani ten nesplním. Neměla jsem poslední týden totiž vůbec náladu na blog, to je také důvod proč ty dva nebo tři dny nebyl žádný nový článek. Pak jsem konečně něco přidala a včera, posledního sprna byla vydáná recenze! Stihla jsem to :D Podle vašich komentářů se vám snad i trošku líbila, což mě hodně potěšilo :) Díky blogu jsem poznala tolik skvělých lidí, o kterých se mi ani nesnilo. Jsem ráda, že můžu mít přátele alespoň tady, když ne v reálnem životě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 3. září 2013 v 12:50 | Reagovat

Mrzí mě, že ti ta kamarádka něco takového udělala. :( Není to od ní vůbec fér, ale já jsem přesně tohle zažívala na základní škole. Taky jsem neuměla říct svůj názor a nechala jsem si většinu věcí od spolužaček líbit. Na střední se to všechno ale obrátilo k dobrému a já jsem začala mít prořízlou pusu a nic jsem si nenechala líbit. K tomu prostě časem dospěješ. :))

2 Faky 15,5 Faky 15,5 | 2. října 2014 v 5:03 | Reagovat

Ahój...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama