Všechny možné novinky

14. srpna 2013 v 10:41 | Petey |  My Diary
VŠECHNY MOŽNÉ NOVINKY

Ahoj. Dneska tu pro vás mám denníček, ale možná někdy odpoledne ještě něco napíšu, kdyby ste chtěli :). Jen tak shrnu, o čem budu přibližně teď psát. Chci tady napsat něco článcích, které jsem včera napsala, něco o návštěvnosti a nakonec články, které v nejbližší době plánuji ;).

Začneme s článek o mém pokoji. Byla jsem moc šťastná, když jsem četla vaše nádherné komentáře, takže tímto vám chci moc poděkovat za váš krásný ohlas, moc ste mě potěšili :). Pak je tu nové místo, kde můžete psát návrhy témat na články. 0dvčera se tam objevilo pět komentářů, které dohromady obsahovaly asi deset témat, takže vám všem, co jste přispěli svým návrhem moc děkuju :). Hodně mi tím pomáhate. Kdo by měl ještě nějaký nápad na téma tak mi ho můžete napsat tady nebo třeba i na email peteys@seznam.cz :3.

A teď novinky na blogu. Založila jsem blogový ask, kde se mě můžete na cokoliv zeptat, takže jestli máte nějakou otázku, ptejte se tu. Pak jsem si také založila WeHeartIt a tam si mě můžete follownout :). Zkoušela jsem tam dát i nějaké fotky z blogu, ale vždycky na nich byl nápis "Pro celí zobrazení kliknetě sem" nebo tak podobně, takže jsem je smazala. Pokud někdo víte, co s tím, budu ráda, když mi to napíšete do komentářů ;).

No a teď poslední odstavec, který bude o článcích, které v nejbložší době plánuji. Ještě dnes chci napsat článek na jedno z témat, které jste mi navrhli. Všechny, které jste mi napsali jsou skvělé a nevěděla jsem, které si vybrat, tak jsem je očíslovala, dala do Random Number Generator a vyšlo mi číslo sedm. Jestli sem správně počítala, tak by to mělo být téma od Licorne "Místa, kam by si se chtěla podívat". Článek by mohl vyjít někdy kolem páte hodiny, ale to nevím jistě. Pak ještě plánuji další fotky z Francie a to je zatím vše :).

Ještě jednou moc děkuju za úžasné komentáře, návštěvnost a skvělá témata!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nell Nell | Web | 14. srpna 2013 v 11:12 | Reagovat

Followla jsem si tě, položila otázku, napsala téma. :)

Těším se na ten článek o místech, která bys ráda navštívila. Jsem zvědavá, jaká to budou. :)

2 Infinity Infinity | Web | 14. srpna 2013 v 16:28 | Reagovat

Moc pěkný, organizační článek. :)

Na ask ti napíšu klidně otázku, téma už jsem ti navrhla. :))

A budu se těšit na ten článek, který připravuješ. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama