Moje vysněné povolání

15. srpna 2013 v 18:31 | Petey |  Myself
MOJE VYSNĚNÉ POVOLÁNÍ

Rozhodla jsem se vaše témata psát popořadě, to znamená, že prvně se dostanou nařadu ty témata, která byla dřív napsaná :). Nepíšu všechny, vybírám si jen nějaké, které mě zaujmou a mám zrovna nápad, co k nim napsat ;). Dnešní téma je "Tvoje vysněné povolání od Michelle. Popíšu tu všechny povolání, kterými sem se chtěla stát až po to, kterým se chci stát teď.

Veterinářka
Dog

Když mi bylo tak šest až sedm let chtěla jsem být veterinářka, léčit a pomáhat nemocným zvířátkám a mít doma spoustu všeliakých domácích mazlíčků. Ale najednou mě to přešlo. Došlo mi, že bych se nedokázala pořád dívat na krev, nebo dokonce i operovat. Takže toto povoláni jsem bohužel zamítla i když by to bylo hezké pomáhat zvířatů.


Módní návrhářka
Dress Design

To jsem byla asi tak ve třetí nebo čtvrté, když ve třídě propukla tato "mánie". Všechny holky pořád malovaly všemožné návrhy oblečení a všichni jsme chtěli být módními návrhářkami :D. Nejlepší na tom bylo, že šít uměla jen jedna holka z deseti, ale to bylo všem úplně jedno :D. Většině z nás asi po roku konečně došlo, že se z nás módní návrhářky nestanou, ale pár si za tím stojí dodnes x).


Zpěvačka
things left unsaid | via Tumblr

Další třídní mánie :D. Toto naštěstí u mě po chvíly taky pominulo a to proto, že mám strašnou trému. Nedokázala bych zpívat před tolika lidma. Když jsem byla ve školce, chodila jsem do sboru a dokonce jednou měla sólo na Svoboďáku (ten kdo neví, tak je to náměstí v Brně ;)). Pořád nedokážu pochopit, že jsem tehdy trému neměla a hlavně jsem uměla hezky zpívat, což teď tak vůbec není! :D


Architektka
I'm a Dreamer

Strašně mě baví kreslit si návrhy domů a hlavně vytvářet v jedné super aplikaci domy i s nábytkem, dveřmi, střechami a hlavně s mírami. Chtěla bych být architektkou, ale brání my v tom jedna věc, která je celkem podstatná. Nesnáším matematiku a to je u architekta trošku problém :D. Kdo ví, třeba se to změní, ale architekt není jediné povolání, kterým bych se chtěla stát. Popravdě jsou ještě dvě ;).


Herečka
Stay Inspired

Herečkou bych se chtěla stát moc, ale je hodně těžký stát se vážně dobrou herečkou, která hraje v nějakých těch amerických filmech. Vážně bych nechtěla hrát nějakou malou roli v českém seriálu, to vážně ne :D. Takže toto povolání se mi taky asi nesplní, ale mám pořád jedno v záloze ;).


Designerka
(11) Tumblr

Toto je asi ještě s tím dalším povoláním můj nejvetší sen z povolání, který se dá splnit :). Chtěla bych navrhovat nábytek, vymíšlet jeho rozmístění, to je to, co by me opravdu bavilo :3. Tak třeba se mi to povede, když proto začnu něco dělat, protože nic nejde jen tak samo od sebe (bohužel :D).


Podnikatelka
Untitled

Toto je už vážně poslední a jedno z mých tří nej povolání (architekt, designer a toto ;)). Dá se totiž podnikat skoro v čemkoliv a já bych chtěla mít vlastní obchod s bonbóny :3. Nemyslím jako jeden obchod, ale přímo řetězec, něco jako je StarBucks, akorát s bonbóny :D. Vím, vím, je to bláznivý nápad, ale taky by mě to hodně bavilo. Doufám, že se mi snad alespoň jedno z vypsaných povoláních splní, protože dělat povolání, které tě nebaví je na nic.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sarsa Sarsa | E-mail | Web | 15. srpna 2013 v 18:53 | Reagovat

Tak veľmi som sa tešila na tvoj další článok :))
A už je aj tu :))Ty mi čítaš myšlienky dievča :DD.

Tak vybrala si si veľmi pekné téma na písanie a musím povedať že skoro všetky vysnívané povolania máme spoločne :3Vlasne čo to rozprávam...Všetky! :))

Veterinárka-Tak byť veterinárkou som chcela byť ešte za mala neviem prečo no toto povolanie sa mi strašne páčilo :3.Pomáhať zvieratkám...Krása :)
Modna návrharka-Tak toto bolo fakt moje vysnené povolanie.Strašne sa mi to páčilo..proste len navrhovať a šiť oblečenie :)
Speváčka-Tak speváčkou som chcela byť hlavne vtedy ked šla v TV SuperStar :DDD.Vždy pri tom som si predstavila ako na podiu stojím ja a spievam svoju obľúbenú pieseň :)
Architetka-Aj ja si strašne rada kreslím domy aj ich tvorím v rôznych programoch.Rada si tam niečo vytvorím stlačím;Dať do 3D.A proste sa len pozerám na svoj výtvor :)A ani ja matiku neznášam a to je trochu prekážka :DD
Herečka-Tak herečkou by ma bavilo byť,kedže chodím aj na literárno dramatický tak by z toho mohlo byť niečo :3.Mňa by fest bavilo si zahrať v nejakej komédii.Niekedy som chcela hrať v Scary Movie :DDD
Designerka-Tak zariadovať byty/domy by ma strašne bavilo.Napríklad aj ked hrám Sims.Tak moja najmylšia činnosť je zariadovanie domu :))
Podnikatelka-Tak máš dobrý nápad mať obchod reťazcov s cukríkmi je super nápad :)).Aspoň by si mala sladkosti zadara :DD

2 Infinity Infinity | Web | 15. srpna 2013 v 22:49 | Reagovat

Moc pěkně jsi tento článek zpracovala. Z těchto povolání, které jsi tu vypsala, mě nejvíc lákalo vždycky být zpěvačkou. :-)
Ale asi bych stejně jako ty nedokázala zpívat před spoustu lidí, ta tréma by byla určitě velká. :D

A taky mě hodně zaujalo povolání designerky. :-))

Snad se ti jednou tvůj sen o vysněném povolání splní, budu ti moc držet palce. :3

3 Michelle - strawww.blog.cz Michelle - strawww.blog.cz | Web | 16. srpna 2013 v 16:58 | Reagovat

Som rada, že si napísala o tomto článok :)
To je sranda! Ja som tiež rozmýšlala, že budem designerka :) Akurát, že vytvarná ma síce celkom baví, no neviem či by som ju chcela študovať :D a podnikateľka, tak no.. podnikať ako že mať nejakú firmu, to by som nechcela, ale tiež som raz rozmýšlala, že by som si otvorila nejakú reštauráciu, ale proste v niečom originálnu, chápeš ako Starbucks, či Ladurée... bola by to celkom sranda :D
Prajem ti, aby sa ti splnilo to čo chceš :)

4 Janii Janii | Web | 17. srpna 2013 v 22:31 | Reagovat

myslím si, že snad každá holka někdy chtěla být herečkou nebo zpěvačkou.
já jsem taky vždycky chtěla být veterinářnou, ale pak se u mě objevil problém s tím, že jsem se začala bát krve. architektkou jsem se taky chtěla srát, ale taky mám problém s matikou.
to s těmi bonbóny je dobrý nápad. dneska se dá podnikat v čemkoli.
já bych asi podnikat nedokázala.

5 s. s. | Web | 11. května 2014 v 16:16 | Reagovat

Máme toho společnýho dost, co se týče vysněných povolání. Architektka, mám problém s tim, že mi nejde geometrie ani počítače :D btw. jak se jmeuje ten program, jak ses k němu dostala? CHCI HO TAKY. Vlastně bych chtěla být vším co ty až na veterinářku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama